Hizmetler

  1. Anasayfa
  2. Hizmetler
TAŞIMACILIK
26.03.2024

TAŞIMACILIK

Araç filosunun yanı sıra, yetişmiş personelleri ile emtianın güven içerisinde taşınması, iş-zaman akışının doğru planlanması ile mümkün olan en kısa zaman diliminde işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Tümünü Okuyun
PLANLAMA
26.03.2024

PLANLAMA

Türkiye çapındaki geniş ve büyük ağımız, şirketinizin mallarınızı dağıtmak için verimli ve kişiye özel yurtiçi ve sınır ötesi programlar geliştirmesine yardımcı olmak için iyi konumlandırılmış ve nitelikli ve deneyimli bir sisteme sahiptir. Yol uzmanlarımız, taşıma süresi açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun maliyetli çözümlerin yanı sıra operasyonel mükemmelliği de sağlayacaktır.

Tümünü Okuyun
LİMAN HİZMETLERİ
26.03.2024

LİMAN HİZMETLERİ

TLP Lojistik Depolama ve Nakliyat, dökme emtianin özel syclonlu pönomatikleri ile boşaltılması, gemi yüklemesi, özel yükleme ekipmanı yardımıyla, çuvalli mallarin gemiye yüklenmesi, paketleme, puantörlük gözetim, tahmil tahliye hizmetleri ve profesyonel bir yapilanma ile 24 saat kesintisiz hizmet verebilmektedir.

Tümünü Okuyun
DEPOLAMA
26.03.2024

DEPOLAMA

Uyumluluk, güvenlik ve profesyonelliğe vurgu yaparak çeşitli müşteri gereksinimlerine dayalı olarak doğru nitelikli taşeronları seçme yeteneğimizi sağlar. Karasu Limani terminaline gelen paketli ve kuru yüklerin tahliye ve bosaltimi ile yine bu noktalardan Türkiye`nin her noktasina yükleme ve nakliye islemlerini TPL Lojistik güvencesi ile gerçeklestirilmektedir.

Tümünü Okuyun